قوانین


قوانین خرید
. سرویس گیرنده موظف است که مشخصات حقیقی خود شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی وشماره ثابت و…را کامل در هنگام ثبت نام، در سایت ثبت نماید و مدارک هویتی نظیر کپی شناسنامه، کپی کارت ملی را ارائه دهند. سرورهاما حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته باشد، تصویر برابر اصل آن را از کاربر دریافت کند.
2. انتقال و تفویض حقوق تعهدات خود به شخص یا اشخاص حقوقی یا حقیقی بدون موافقت رسمی سرورهاما خلاف مقررات بوده وعدم اجرای قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای شرکت سرورهاما محفوظ می دارد.
3. از دست رفتن داده ها به هر دلیلی که باشد، هیچ مسئولیتی برعهده سرورهاما نمی باشد.
4. سرویس گیرنده دراستفاده از سرویس ارائه شده موظف است قوانین و مقررات جمهوری اسلامی را رعایت کند و کلیه مسئولیت های استفاده غیرمجاز برعهده سرویس گیرنده می باشد.
5. استفاده از سرور جهت راه‌اندازی سرویس‌های استخراج رمز ارزهای دیجیتال غیرمجاز می‌باشد و درصورت مشاهده این نوع استفاده، سرورهاما مجاز به لغو قرداد می باشد.
6. درصورت تغییر قیمت ارز در بازار آزاد، حق تغییر در قیمت انواع سرویس و هزینه لایسنس ها، در میانه دوره برای شرکت “سرورهاما” محفوظ می باشد.
7. پس از پایان مدت قرارداد در صورت تمایل به ادامه همکاری با سرورهاما سرویس گیرنده می بایست، با نرخ روز نسبت به پرداخت بهای سرویس ها اقدام نماید.
8. سرویس گیرنده متعهد می شود درهنگام استفاده از سرویس از اختلال، خرابکاری، نفوذ و به دست آوردن اطلاعات غیر قانونی در شبکه اینترنت اکیدا خوداری کند؛ و هیچگونه نرم افزار کنترل و بازدید از شبکه را بدون تایید قبلی از شرکت سرورهاما بر روی سرورهای خود نصب نکنند.
9. تعهدات سرورهاما در قبال مالکیت سرویس برابر با قوانین مالکیت سرویس می باشد و اجرای هر گونه درخواست خارج از آن امکان پذیر نمی باشد.
10. سرویس گیرنده درهنگام انتخاب سرویس می بایست متناسب با نیاز خود اقدام نماید و در مورد سرورهای مجازی، سرورهاما میتواند جهت جلوگیری از مزاحمت ها و آسیب های احتمالی برای دیگر کاربران، از ادامه سرویس دهی به کاربران پرمصرف خودداری نماید.
11. راه اندازی سرویس های خدمات کاهش پینگ، خدمات چت، سرورهای تیم اسپیک در تمامی سرویسهای ارائه شده اعم ازانواع سرور و هاست ابری مجاز نمی باشد.
12. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که واگذاری امتیاز دامنه .ir به آن‌ها مخالف، با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نباشد.
13. شرکت نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها و یا برنامه‌های مورد استفاده مشترک مسئولیتی نخواهد داشت.
14. در خصوص شرایطی مانند: قطعی اینترنت، سیل ، زلزله و …. وب سایت تابع تعیین مصادیق و قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
15. تمامی کاربران موظف به رعایت اصول ایمنی مانند: نگهداری از نام کاربری و رمز عبور بوده و هرگونه کوتاهی دراین خصوص برعهده خود کاربر خواهد بود.
16. وب سایت سرورهاما در خصوص تصاویر، محتوا و سایر اطلاعات مندرج در وب سایت ها هیچگونه مسئولیتی ندارد؛ اما در نقش ناظر، درصورت مشاهده هرگونه تخلف مجاز به حذف، ویرایش اطلاعات و برخورد قانونی می باشد.
17. کاربران مجاز به میزبانی از سرویس هایی که با حملات ddos رو به رو هستند نمی باشند و موظف به استفاده از شبکه اینترانت برای سرویس های خود می باشند. کلیه خسارات ناشی از حملات dos اعم از ترافیک مصرفی و هزینه های نیروی انسانی بر عهده کاربر خواهد بود و پس از چنین حملاتی کاربر دیگر امکان استفاده از سرویس را نخواهد داشت.
18. در سرورهای با PPS بالا درداخل کشور، حق ارائه پهنای باند با تعرفه بالاتر برای شرکت محفوظ می باشد.
19. برق مصرفی در سرورهای Bare metal حداکثر 1 آمپر می باشد؛ درصورت استفاده بیشتر شرکت مجاز قطع سرویس بوده.
20. درصورت فریب یا فیشینگ بر رو تمامی سرویس های ارائه شده، در صورت مشاهده کارشناس های شرکت و یا نامه از سمت پلیس فتا سرویس ارائه شده قطع و وجه آن عدوت نمی شود.
21. کاربر متعهد می گردد هیچکدام از سایت و سرویس های خود را به وسیله  spam(نامه های ناخواسته)  تبلیغ ننماید و امکان spam  را برای شخص ثاث فراهم نیاورد.
22. تمامی سرویس های سایت سروهاما شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
23. چنانچه متقاضی بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد، درصورت موافقت شرکت مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت ما به التفاوت مبلغ زمان باقی مانده و نرخ سرویس ارتقا یافته، سرویس فعلی به سرویس جدید تغییر می‌یابد.
24. شرکت میتواند در صورت نیاز، تغیراتی شامل تغیرات سخت افزاری، نرم افزاری، فنی و یا شبکه ای در سرویس های ارائه شده بدهد. در مورد تغیراتی که سرویس های کاربر را تحت تاثیر قرار می دهد شرکت موظف است از 24 ساعت تا 30 روز قبل از اعمال تغییرات به کاربر اطلاع رسانی کند.
25.روش ارتباطی مستند ایران سرور با مشترک، آدرس ایمیل مشترک و پاسخ به تیکت‌های پورتال‬ ‫پشتیبانی می‌باشد که از طریق  حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند مشترک با ایران سرور، ثبت تیکت در پورتال مشترکان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬‬ 
26.لازم به ذکر است قوانین ایران سرور تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین‌المللی ناظر بر  سرویس‌های قابل ارائه ایران سرور و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، ایران‌سرور حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می‌داند و نسخه قوانین بروز شده، از طریق صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب‌سایت ایران سرور در دسترس عموم خواهد بود.
27. حداکثر زمان تحویل برای سرویس‌های شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات یک ماه می‌باشد.
28. در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به مشترک با مشخصات سرویس، مشترک موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به شرکت اعلام نموده و شرکت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر این صورت مسئولیت شرکت صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام مشترک و فقط تا پایان زمان ارائه سرویس در زمان سفارش می‌باشد و زمان سرویس‌دهی افزایشی نخواهد یافت.
29. شرکت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌ها و نرم افزارهای موجود در حد عرف و امکانات شرکت سرویس مشترک می‌باشد و همچنین آن‌را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد، مگر با حکم رسمی مراجع قضایی و امنیتی کشور.

عودت وجه

بند1: کاربرانی که برای اولین بار سرویس های هاست را خریداری می کنند، در صورت نداشتن رضایت امکان بازگشت وجه تا 7 روز بعد از خرید امکان پذیر میباشد.

بند2: برای کاربرانی که سرویس هاست خود را تمدید میکنند، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

بند3: برای متقاضیان خرید دامنه به دلیل ثبت لحظه ای دامنه به نام کاربر، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

بند4: درصورت قطعی در سرویس های هاست در خارج از کشور به مدت بیش از 30 روز با دریافت هزینه جا به جای، سرویسی مشابه با همان مدت زمان در ایران ارائه می گردد.

درباره ما

شرکت سامانه آفرین مبتکر آتیه نوین (سرورهاما) با سابقه درخشان در زمینه‌های طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، پیشگام این عرصه است. محمد آتیک، موسس شرکت سامانه آفرین مبتکر آتیه نوین (سرورهاما) از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت آغاز کرد.

اطلاعات تماس

سرویس ها

پیوندهای سریع

مجوز ها