تماس با ما 02191012068

ثبت دامنه

سرور هاما ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه, شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید و همچنین بک اردر دامین در بیش از 400 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در سرور هاما، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید Domain به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

دامنه IR

اگر مایل به رونق کسب و کار خود در حوزه ملی هستید، ثبت دامین‌ ملی، اولین و موثر‌ترین روش برای نمایش حوزه فعالیت کشوری شما به کاربران خواهد بود. از آنجایی که قیمت این پسوندها نسبت به پسوندهای بین المللی بسیار پایین تر است، می‌تواند در پایین آوردن هزینه‌های اولیه وب‌سایت و کسب و کار به شما کمک کند.
ثبت دامنه
خرید دامنه با کمترین قیمت
تمدید دامنه
برای تمدید دامنه خود کلیک کنید
انتقال دامنه
انتقال دامنه به شناسه دیگر (خرید یا فروش دامنه IR)
بازگشایی دامنه
بازگشایی و تمدید دامنه ملی (تمدید دامین قفل شده)
ایرنیک
ساخت شناسه ایرنیک
ثبت دامنه
خرید دامنه با کمترین قیمت

دامنه بین المللی

در کل به دامنه هایی که محدود به یک کار خاص و یا کشوری نمی شود دامنه بین المللی می گویند. دامنه های بین المللی در تمامی کشورها قابل استفاده بوده و هیچ محدودیتی ندارد به طور مثال ؛ دامنه com ، net ، org و ... از جمله دامنه هایی هستند که عموماً آن را بین المللی خطاب کرده و هر شخص حقوقی و یا حقیقی می‌تواند از آنها استفاده کند.
ثبت دامنه
خرید دامنه با کمترین قیمت
انتقال دامنه
خرید دامنه با کمترین قیمت
تمدید دامنه
خرید دامنه با کمترین قیمت

دیگر خدمات

انواع هاست

سرور مجازی

تماس با ما

فکس : 02166811550

مجوزها

Income Tax Planning

    View Service